Başkanın Mesajı

Ülkemizin sosyal ve ekonomik gelişimine temel oluşturan inşaat sektöründe hizmet veren AYDIN İNŞAAT’ın yaptığı işlere ilişkin bilgi ve belgeleri içeren bu web sayfasında yer almayan ama web sayfasının özünü oluşturan ana tema, yapılan işlerdeki alın teri, emek ve tecrübe ile ortaya konulan geçmişten günümüze uzanan 40 yılı aşkın süredir.

Ancak yaşananların ve yapılanların, yazılı hale getirilmedikçe yitirilen kişilerle ve hafızanın sınırlı gücüyle unutulacağı da bir gerçektir.

Hazırlanan bu web sayfasında amaç;

Mevcut iş ve iş gücü kapasitemizi belgelemenin yanı sıra,

Kişisel, bedensel ve zihinsel güçleriyle şirketimizin temel taşlarını oluşturan aile büyüklerimizi rahmet ve şükranla anmak,

İnşaat sektörünün değişen şartlarına rağmen daima ağır, fakat emin adımlarla ilerlemeyi tercih ederek, kalıcı olmayı hedefleyen aile geleneğimizi sürdürmektir.

Yönetici ve tüm çalışma arkadaşlarımızla aile bütünlüğü içinde hizmet üretirken kollektif çalışma ruhu ile daha başarılı olunacağına ve sürekliliğin korunacağına inanıyorum.

Bu vesile ile 40 yılı aşkın süredir bize güvenerek projelerini geliştirme imkanı sağlayan yatırımcı kuruluşlara, iş ortaklarımıza ve tüm çalışmalarımızın temeli olan Aydın Ailesine geleceğin daha AYDINLIK olması dileği ile saygılar sunuyorum.

Cemal Azmi AYDIN
Yönetim Kurulu Başkanı

ÜST